Výhody VIP registrace

TianDe kosmeceutiku jsem ještě před rokem vůbec neznala a nevěděla o tom, jaké nabízí úžasné produkty, vyráběné podle tradiční čínské medicíny. Vědomost o ní se ke mě dostala úplnou náhodou před pár měsíci od mé kamarádky. Kamarádky manžel začal používat na bolesti zad naše úžasné náplasti a Slaviton.

Kosmeceutika TianDe - v překladu Nebeská dokonalost - je opravdu jedinečná, co se týče složení, účinnosti, kvality a hlavně ceny.

TianDe je vlastně vše, co potřebujete pro vaši krásu, ALE HLAVNĚ ZDRAVÍ!


- TianDe má skvělé složení výrobků dle starých přírodních receptur z Číny, Altaje a Tibetu, kdy je zpracovávana pomocí nejnovějších technologií - nanokosmetika.

- TianDe je známé svými skvělými účinky, protože má velké množství účinných látek v přípravcích/ běžných produktech - najdete cca 2% účinné látky a TianDe má kolem 20% !

- svými produkty dokáže TianDe řešit každý stav pleti, problematickou pokožku, problémy s vlasy a jiné, na který má účinný přípravek. Problémy velice rychle a účinně dokáže odstranit.

- k TianDe přichází čím dál více spokojených zákazníků

- produkty jsou cenově dostupné pro velké množství zákazníků – od základních přípravků až po speciální kosmetické přípravky, které jsou cenově nesrovnatelné v porovnání se stejně kvalitními výrobky jiných značek…

- tianDe je možné nakupovat se slevou více, jak 30% s VIP kartou i pro svoji osobní potřebu


FAQ

Soubory ke stažení