Nejnovější články

Jak bojovat proti striím s TianDe?

Strie jsou bezpochyby velkým estetickým problémem, který se tvoří nejen v těhotenství. Přestože tvorbu ovlivňují především genetické dispozice, nejdůležitějším faktorem v boji proti nim je prevence.

Proti striím nám pomůže "bojovat" i kosmeceutika TianDe.

Jak se strie jednou totiž vytvoří, nelze se jich zcela zbavit... V tomto článku Vám poradím, jak se proti striím můžeme velmi účinně bránit.
1. SOLIT - tělové soli TianDe - použít můžete kteroukoli tělovou sůl tiande. Především sůl z mrtvého moře má blahodárné účinky na pokožku a podporují její obnovu a elasticitu. Sůl rozetřeme krouživými pohyby na vlhkou pokožku těla podobně jako sprchový gel. Neoplachujte.

Tuto sůl najdete zde: Tělová sůl TianDe

2. PROKRVIT - dalším důležitým krokem jsou prokrvující masáže pokožky. Spa rukavici Tiande navlhčete a jemnými krouživými pohyby promasírujte prosolenou pokožku. Rukavice zbaví pokožku starých buněk a krásně ji prokrví. Tím nastartujete tvorbu kolagenu v pokožce a usnadníte vstřebávání sole a následně pak i krému. Po masáži pokožku opláchneme vodou. Příliš netlačte, rukavice je hodně drsná. Pro usnadnění si pořiďte rukavice 2, na každou ruku jednu. Odpadne vám přendavání z ruky na ruku.

Spa rukavici najdete zde: SPA rukavice TianDe

3. TONIZACE - tonikum připraví pokožku na vstřebání krému do hlubších vrstev a zvýší tak jeho účinnost. Bez použití toniku vyhodíte až 1/3 krému do koše. Použít můžete jakékoli tonikum, ale pro nejlepší účinky krémů, není vhodné míchat různé řady. Naneseme trochu toniku na dlaně a krouživými pohyby opět vmasírujeme do pokožky a necháme zcela vsáknout.

Toto tonikum naleznete zde: Jemné hydratační tonikum Collagen Active TianDe

4. MAZAT MAZAT MAZAT - strie vznikají popraskáním pojivových vláken při velkém napínání pokožky. Vlákna popraskají v důsledku chybějícího kolagenu, proto je potřeba doplňovat kolagen v krému. Z řady Collagen active je nejvhodnější emulze v pumpičce.

Emulzi najdete zde: Zpevňující a liftingová emulze na obličej a krk Colagen Active TianDeTyto 4 kroky můžete aplikovat samozřejmě i na ostatní rizikové partie jako jsou prsa, stehna nebo hýždě.

Krok 3. a 4. nejlépe ráno a večer, prokrvující solné masáže pak dle potřeby. 2x týdně, ale klidně i 1x denně. Záleží na citlivosti pokožky.

Doporučuji aplikovat dále i po porodu, pomůžete Vaší pokožce lépe se stáhnout zpátky do původního tvaru.

V případě otázek nebo zájmu o zboží mě kontaktujte v sekci Kontakt TianDe na tomto webu pomocí formuláře nebo na Facebooku.

Budu se Vám ráda věnovat.

Pro nákupy se slevou více, jak 30% (zákaznická VIP karta TianDe) vyplňte formulář zde a já Vám zavolám.

Hezký den přeje Eva Vyškovská, TianDe konzultant


Novinky

2020-03-31 Jak na pigmentové skvrny s kosmetikou tianDe, trápí Vás pigmentové skvrny?

Pigmentové skvrny a jak na ně s našimi výrobky od tianDe? Všimla jste si někdy, že se vám na obličeji nebo jinde na těle objevily hnědav

2020-03-31 Kosmetická řada VitaDerm tianDe

Vita Derm je řada, do které jsem se zamilovala při prvním použití. Je určena hlavně pro ženy, které mají suchou, mastnou a citlivou pleť s

2020-03-31 Problematická pleť - akné s tianDe - Master Herb tianDe

Mastná pleť je problém sama o sobě: svým majitelům způsobuje spoustu nepříjemností. Patří sem i nepřirozený lesk, rozšířené póry, i