O mě a tianDe

Vítám Vás na webu tianDe.
Dovolte mi, abych napsala něco o sobě.

tianDe Lenka MajnerováJmenuji se Lenka Majnerová, jsem maminka na rodičovské a rozhodla jsem se, že na svých stránkách info-tianDe.cz a facebooku pro Vás budu připravovat každý týden články nebo povídání o tianDe, kdy vše se bude týkat různých témat, které by Vás mohly zajímat a hlavně zkušeností osobních nebo mých zákaznic.

 

Určitě budu moc ráda, když mi napíšete Vaše nápady - co Vás zajímá, o čem byste se chtěly dozvědět více informací. Budu sdílet mé vlastní zkušenosti s tím, jak jsem se k Tiande dostala, které výrobky jsem vyzkoušela a určitě budu ráda za zpětnou vazbu a Vaše vlastní zkušenosti.

 

K Tiande mě přivedla moje dlouholetá kamarádka a říkala jsem si, proč nevyzkoušet první výrobek - byl to Intim gel tianDe. Hlavní důvod byl počínající ekzém u dcery, který lékařka chtěla léčit kortikoidovou mastí. Po několik dní jsem dceru umývala v intimgelu a mořské soli.... Světe div se (nebo spíš maminko) - už konečně něco zabralo.


Asi všechny maminky mi dáte za pravdu, že děti jsou to nejdůležitější pro nás a jejich zdraví. Díky této zkušenosti jsem se začala zajímat o více výrobků a řekla jsem si, že je postupně budu zkoušet na sobě, abych mohla toto doporučit dál.


Nemám ráda, když mě někdo osloví s nějakou nabídkou stylem "tohle zaručeně funguje", "je to skvělé", "musíš to mít", ale sám výrobky nepouživá. Nejdůležitější pro mě je osobní zkušenost a o tu bych se s Vámi ráda vždy podělila.

 

Jak jsem již v úvodu psala, jsem  prostě normální mamča na rodičovské dovolené. Říkala jsem si, že si budu objednávat jen pro sebe, tak jsem se zaregistrovala u Tiande, abych mohla využít slevy. Občas jsem prohodila mezi řečí mezi kamarádkami co používám, co mi pomáhá na bolest, únavu, počínající vrásky, relax po těžkém dni apod.. Několik kamarádek mi řeklo, že to chce také vyzkoušet a objednaly si pár výrobků mnou doporučených. Nakonec mi sami řekly, že by rádi využívaly slevu. Chtějí si prostě objednávat výrobky, kdy budou chtít a nečekat na to, až budu objednávat já. A tím vlastně začalo moje malé podnikání na mateřské.

 

Musím uznat, že mě to ohromně baví. Nemám jen přivýdělek - já má úžasný koníček a ráda poznávám nové lidi. Je to něco úžasného.

 

Chcete-li si popovídat o tianDe nebo rovnou získat slevu, neváhejte se na mě obrátit. Budu se Vám věnovat.

Vaše Lenka


☘ TianDe info ☘ O mě a tianDe

FAQ